درب شیشه ای اتوماتیک

درب شیشه ای اتوماتیک

تولید , نصب و اجرای درب های شیشه ای یکی از کارهای تخصصی است که به اشتباه در بازار برخی گروه ها که دارای تجربه کمتر و تخصص پایین تر می باشند آن را زیاد جدی نمی گیرند . درب های شیشه ای اتوماتیک ما شامل گروه هایی از جمله مدل اسلایدینگ(کشویی) ، مدل تلسکوپی ، مدل کرو (محدب) ، مدل فولدینگ(اتوبوسی) می باشد . چیزی که مشتریان از ما دیده اند نیز شامل ظرافت در طراحی و ساخت , استفاده آسان , کیفیت بالا می باشد .

شماره تماس :02155751752

همراه: 09127058793

درب اتوماتیک شیشه ای

 

درب اتوماتیک شیشه ای زیر مجموعه دربهای اتوماتیک ما می باشد که اجزای مهم تشکیل دهنده اش عبارتند از اپراتور ،شیشه سکوریت با ضخامت و رنگ های متفاوت ،کاور آلومینیوم یا استیل (نسبت به سلیقه ی کارفرما و نمای ساختمان) و کاور پشت دهنه که خود اپراتور نیز از اجزایی چون موتور، قفل برقی، باتری، استابلایزر یا منبع تغذیه و مرکز کنترل تشکیل شده است.

 

انواع درب های شیشه ای اتوماتیک در ایمن گستر پارس:

مدل اسلایدینگ(کشویی):

متداول ترین نوع از درب های اتوماتیک خطی می باشد و بهترین گزینهد  برای مکان هایی با فضای مناسب است .درب شیشه ای اسلایدینگ ورودی شمارا به زیبایی اتوماتیک میکند.

تقریبا از اوایل دهه 70 نصب درب اتوماتیک شیشه ای در سازمان و اماکن عمومی همه گیر شد و دلیل اصلی آن کنترل مصرف انرژی و تردد راحت و عایق کاری مجتمع و رعایت نکات بهداشتی و ایمنی بوده است ،

مدل تلسکوپی:

درب شیشه ای اتوماتیک مدل تلسکوپی  همانند مدل سلایدینگ بصورت خطی است با این تفاوت که بازشوی مفید آن ۳۳درصد بیشتر است. درب اتوماتیک تلسکوپی برای جاهایی مناسب است که میزان تردد بالا و فضای کمی دارند. .همچنین برای محل هایی که نیاز است تجهیزات عریض از درب عبور داده شود نصب این درب ها پیشنهاد میشود..

مدل کرو (محدب):

درب شیشه ای اتوماتیک کرو (نیم گرد یا تمام گرد )با معماری زیبایی که دارند می توانند فضای زیبایی را برای محیط شما ایجاد کنند.این نوع درب ها برای مکان هایی که دارای طراحی منحنی یا گرد هستند بسیار مناسب است.قوس درب شیشه ای اتوماتیک کرو به درخواست و سلیقه مشتریان طراحی میشود.

مدل فولدینگ(اتوبوسی):

یکی از انواع رایج درب اتوماتیک شیشه ای فولدینگ به لحاظ کاربری آسان و عمومی درب های تاشو فولدینگ یا به اصطلاح اتوبوسی می باشد. درب های فولدینگ یا تاشو در کمترین عرض بیشترین بازشو را به محیط می دهند و دارای عملکرد خوب با سرعت بالا می باشند.این نوع درب برای سازه هایی که بازشوی دهانه درب ورودی کم بوده و نیاز به بیشترین بازشو را دارند استفاده میشود و بیش از 85 درصد عرض کل دهانه بازشوی مفید می باشد.

سیستم های  شیشه ای اتوماتیک با توجه به فضایی که نصب می شود و محدودیت مکان و نوع  درخواست کارفرما شامل موارد زیر می باشد:
1-  تک لنگه
2-  دولنگه
3- کشویی کرو
4- گرد ونیم گرد

درهای اتوماتیک لولائی
درهای اتوماتیک تاشو آکاردئونی
درب های مثلثی
که همه موارد بالا با فریم های آلومینیوم در رنگهای مختلف و یااستیل عرضه می گردد.