درباره ایمن گستر

آشنایی با ایمن گستر پارس

تولید و اجرای انواع اتوماسیون های پارکینگ، هوشمندسازی منزل و محیط کار، انواع درب شیشه ای اتوماتیک و کرکره های برقی چکیده فعالیت های ماست که در این سالها درآن تخصص یافته و نیروهای کاربلد و توانمندی را پرورش داده و در پروژه های مشتریان به کار برده ایم . امروزه و با افزایش جمعیت و تعداد خودروها در شهرهای بزرگ، یافتن مکان مناسب برای پارک خودروها به مشکلی فراگیر تبدیل شده و مدیریت پارکینگ یک کار زمانبر و خسته کننده می باشد.پس نیاز به امکانات و ابزار مناسب و هوشمندسازی خانه و محل کار یک محدودیت یا سیسات مهم محسوب می شود. تجهیزات پارکینگ ما شامل نرم افزار پارکینگ,دوربین پلاک خوان,دستگاه پارکینگ,سنسور تشخیص خودرو,راهبند اتوماتیک,سنسور پارکینگ و سایر تجهیزات مدیریت پارکینگ می باشد.

درباره ایمن گستر پارس

ایمن گستر یکی از پیشروترین شرکت ها در زمینه انواع درب برقی ، درب اتوماتیک ، درب شیشه ای ، درب شیشه ای اتوماتیک ، درب اتوماتیک پارکینگ ، درب پارکینگ ، درب کرکره ای ، کرکره پنجره ، کرکره برقی ، کرکره پارکینگ ، کرکره پلی کربنات شفاف می باشد .دربهای اصلی ایتالیایی با ماندگاری و کیفیت بی مانند . خرید کرکره های برقی به این معنی است که شما در حفظ حریم خصوصی و امنیت خانواده سرمایه گذاری کرده اید . برای اینکه درب منازل و یا سایراماکن به آسانی باز و بسته شود ، نصب درب اتوماتیک پیشنهاد می شود .

 

شرکت ایمن گستر پارس فعال در زمینه تولید و اجرای درب های شیشه ای اتوماتیک و کرکره  برقی می باشد وفعالیت خودرا از سال 1385شروع ن

موده است.
این مجموعه با در اختیار داشتن کادری مجرب و متخصص در جهت تحقق رضایت کامل مشتریان در زمینه های نصب و راه اندازی درب های اتوماتیک و پشتیبانی فنی و تامین قطعات و گسترش فعالیت های وابسته ضمانت زرینی برای مشتریان به ارمغان می آورد.

 

درب اتوماتیک تاشو

درب شیشه ای اتوماتیک:

انواع درب های  شیشه ای اتوماتیک:

 

مدل اسلایدینگ(کشویی):

متداول ترین نوع از درب های اتوماتیک خطی می باشد و بهترین گزینهد  برای مکان هایی با فضای مناسب است .درب شیشه ای اسلایدینگ ورودی شمارا به زیبایی اتوماتیک میکند.

تقریبا از اوایل دهه 70 نصب درب اتوماتیک شیشه ای در سازمان و اماکن عمومی همه گیر شد و دلیل اصلی آن کنترل مصرف انرژی و تردد راحت و عایق کاری مجتمع و رعایت نکات بهداشتی و ایمنی بوده است ،

مدل تلسکوپی:

درب شیشه ای اتوماتیک مدل تلسکوپی  همانند مدل سلایدینگ بصورت خطی است با این تفاوت که بازشوی مفید آن ۳۳درصد بیشتر است. درب اتوماتیک تلسکوپی برای جاهایی مناسب است که میزان تردد بالا و فضای کمی دارند. .همچنین برای محل هایی که نیاز است تجهیزات عریض از درب عبور داده شود نصب این درب ها پیشنهاد میشود..

مدل کرو (محدب):

درب شیشه ای اتوماتیک کرو (نیم گرد یا تمام گرد )با معماری زیبایی که دارند می توانند فضای زیبایی را برای محیط شما ایجاد کنند.این نوع درب ها برای مکان هایی که دارای طراحی منحنی یا گرد هستند بسیار مناسب است.قوس درب شیشه ای اتوماتیک کرو به درخواست و سلیقه مشتریان طراحی میشود.

مدل فولدینگ(اتوبوسی):

یکی از انواع رایج درب اتوماتیک شیشه ای فولدینگ به لحاظ کاربری آسان و عمومی درب های تاشو فولدینگ یا به اصطلاح اتوبوسی می باشد. درب های فولدینگ یا تاشو در کمترین عرض بیشترین بازشو را به محیط می دهند و دارای عملکرد خوب با سرعت بالا می باشند.این نوع درب برای سازه هایی که بازشوی دهانه درب ورودی کم بوده و نیاز به بیشترین بازشو را دارند استفاده میشود و بیش از 85 درصد عرض کل دهانه بازشوی مفید می باشد.

 

درب کرکره ای برقی:

انواع درب کرکره اتوماتیک