راهبند اتوماتیک ایمن گستر

ایمن گستر ارائه دهنده تجهیزات امنیتی و حاظتی از قبیل درب اتوماتیک , درب اتوماتیک شیشه ای , درب اتوماتیک پارکینگی , راهبند , راهنبد اتوماتیک , راهبند مکانیکی با کیفیت ممتاز و قیمت های منصفانه و خدمات نصب در سراسر کشور میباشد . امروز می خواهیم به اختصار درباره راهبند ها صحبت کنیم .

راهبند اتوماتیک

راهبند اتوماتیک چیست؟ بطور کلی راهبند اتوماتیک در مقابل راهبند مکانیکی قرار می گیرد و تجهیزاتی را مانند حصار یا مانع طبیعی از ورود و خروج کلیه ماشین آلات را از ترددشان(بدون در نظر گرفتن موارد امنیتی) جلوگیری می کند، این رفت و آمد ها را کنترل کرده و تردد وسایل مورد نظر را منوط به اجازه نگهبان ، ریموت راهبند بر روی راهبند مورد نظر، به شکلی اتوماتیک کرده و با ساماندهی می نماید. همچنین به بیان دیگر راهبند ها که افقی هستند و به یک پایه متصل می باشند، دارای یک ارتفاع از زمین می باشند و بیشتر استفاده آن ها برای مکان های پر تردد در مسیر ورودی ادارات, کارخانجات, پاساژ ها, ایستگاه های راه آهن , مجتمع های بزرگ , عوارضی جاده ها, پارکینگ عمومی, کنترل ترافیک, انواع ارگان ها و امور عمرانی شهری مورد استفاده  قرار میگیرند.

راهبند اتوماتیک

انواع راهبند

خب حال که توضیح نه چندان کاملی درباره این تجهیزان یا به گونه ای دستگاه ها دادیم می توانیم کمی ریزبینانه ته به جزئیات آن بپردازیم و در ابتدا باید بگوییم که ما دو دسته بنیادین و اصلی راهبند ها را در بازار داریم و مبنای این دسته بندی نه تنها نوع حرکت آنها، که عواملی که از جهت نوع کارکرد راهبند است و به صورت راهبند اتوماتیک افقی و راهبند عمودی و از جهت دیگر به صورت نوع موتور و سیستم داخلی به آنها نگاه می کنیم .

راهبند اتوماتیک ایمن گستر

5 گونه راهبند در ایمن گستر پارس

همکاران ما در ایمن گستر با مشاوره تلفنی و کارشناسانه شما را حتما راهنمایی می کننند ولی باز هم کمی بیشتر به این مقوله می پردازیم تا درباره انواع گوناگون راهبند ها شناخت بیشترری  پیدا کنیم .از این رو باید دانست که راهبند ها را به طور کلی در چندین گروه می توان گنجاند:

 1.  راهبند اهرمی الکترومکانیکی (نسبت به برند و مارک راهبند از 150 بار تا 600 بار در طول روز متغیر می باشد.)
 2.  پارکینگ بند (قفل پارک برای یک خودرو)
 3.  راهبند اتوماتیک زنجیری (برای تردد بالا و مکانهای خاص)
 4.  راهبند اهرمی الکتروهیدرولیکی (برای تردد بسیار بالا و تردد نامحدود)
 5.  راهبند اتوماتیک ستونی (برای مکان های فوق امنیتی و فوق خاص)

 

راهبند اتوماتیک

نحوه انتخاب راهبندهای پارکینگ :

یکی از پرسش هایی که تاکنون هزاران بار از ما شده درباره نحوه انتخاب این کالا می باشد، بیایید کمی در این باره خدتتان توضیح دهیم. مواردی که باید بیشتر به آن دقت کنید را در زیر به صورت تیتر وار یاد می کنیم  :

 •  تعداد تردد در طول شبانه روزانه ( ورودی و خروجی خودرو )
 •  طول بوم یا میله راهبند اهرمی
 •  میزان ولتاژ تغذیه شده
 •  قدرت موتور
 •  کلید خلاص کن در حالت قطع برق
 •  سرعت باز شدن بوم راهبند