کرکره های برقی

کرکره های آلومینیومی جدید که با استفاده از موتورهای برقی کار می کنند امنیت و راحتی را برای شما به ارمغان می آورند. این سیستم ها در زمان قطعی برق می توانند به صورت دستی به وسیله دستگیره های خاص حرکت کنند.همچنین برای راحتی کاربر می توان ازیو پی اس استفاده کرد.

انواع تیغه های کرکره:

تیغه فوم دار
تیغه های فوم دار به وسیله فومی که داخل آنها وجود دارد عایق حرارتی است

تیغه محدب
تیغه های محدب دارای قوص می باشند در سایز های 6080و100می گردد

تیغه های پانچ دار
بارنگ بندی های مختلف در سایزهای 80و100ارائه می گردد

تیغه تخت
در سایز های 80و100ارائه می گردد.

ریل کرکره
باقابلیت نصب گردگیر

موتورهای کرکره
موتورهای تیبولار ،نسل جدیدموتورهای کرکره به حساب می آیند.این موتورها بدون نیاز به نفر قادر به حرکت کرکره می باشند .در موتورهای قدیمی فنر مشکلاتی به وجود می آورند ودر طولانی مدت باضعیف شدن فنر روی کارایی موتور تاثیر می گذاشت.همچنین بابریده شدن فنرموتور قادر به بالابردن کرکره نبود.این مشکلات در موتورهای قدیمی سبب کاهش عمر موتور می شد وهمچنین نیاز به سرویس ادواری جهت تداوم کارکرد موتور داشت. این مشکلات باحذف فنر در موتورهای تیبولار رفع گردیده وکارکردی بسیار نرم وبدون نیاز به سرویس را ارائه می دهد.

موتورهای توبولار:
موتورتوبولار قطر 60میلی متر جهت فروشگاه ها وپارکینگ ها تا ابعاد16مترمربع در رنج های 80 نیوتون ،100 نیوتون و120نیوتون و140نیوتون بوده ودارای توان کششی تا 180کیلوگرم دارای استانداردهای جهانی می باشد دارای قلاب خلاص کن جهت استفاده در زمان قطع برق می باشند.این موتوردارای دوسال ضمانت تعویض می باشد.

موتورهای ساید
این موتورهابرای بازوبسته کردن کرکره های صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد،این موتورها دارای جنبه صنعتی بوده وحداقل وزن 300کیلوگرم را جابه جا می کنداز مزایای این موتورها نصب راحت وقدرت بالاتر نسبت به موتورهای توبولار می باشد ودارای باطری و خلاص کن زنجیری در زمان قطع برق می باشدومیزان مصرف برق آن نیز بسیار پایین می باشد این محصول دارای 4رله برای مقاومت در نوسانات برق ،سیم پیچ صد در صد مسی و 4میکرو سوییچ می باشد ودارای 4 مدل 300،500،600،800کیلوگرم باتوان مصرفی بسیار پایین می باشد.

TOP });